Promocja w sklepie elemix

Dla zamówień zestawów promocyjnych odkurzaczy centralnych 

od kwoty 3 tysiące złotych

Montaż i dowóz
jednostki centralnej
do 120 km w cenie zakupu*

*tylko dla klientów indywidualnych

zapraszamy na zakupy !

Panel Klienta

Wyszukaj

Inteligentny dom


SYSTEM INTELIGENTNEGO DOMU
Dla komfortu, bezpieczeństwa i oszczędności energii
Wybierz zestaw dopasowany do własnych potrzeb.

Niezależnie od metrażu możesz korzystać z jednego z najdoskonalszych systemów domu inteligentnego na świecie. FIBARO umożliwia bezprzewodowe sterowanie praktycznie dowolnym urządzeniem elektrycznym. Centralka i miniaturowe moduły pomogą Ci zarządzać najważniejszymi funkcjami domu. Pozwolą kontrolować oświetlenie, ogrzewanie, alarm, rolety, drzwi, okna, systemy nawadniania roślin i wiele innych. Co ważne, możesz monitorować dom i wydawać polecenia z dowolnego miejsca na Ziemi - wystarczy smartfon i dostęp do Internetu.

FIBARO działa bezprzewodowo. Jego instalacja jest bezinwazyjna - nie wymaga remontów ani kucia ścian. System pozwala na integrację z wieloma urządzeniami innych producentów. Modułowa struktura umożliwia stopniową rozbudowę dopasowaną od potrzeb. Urządzenia wytwarzane są w kraju, a ich jakość gwarantuje polski producent.

 

 


 

Zobacz film

Obejrzyj film i zobacz niezwykłe możliwości naszych urządzeń! Obok standardowych funkcji inteligentnego domu system FIBARO umożliwia ustawienie interaktywnych sekwencji zdarzeń – tzw. “scen”. Przykładowo, mieszkanie może z odpowiednim wyprzedzeniem przygotować się na Twój powrót w zależności od miejsca i prędkości, z jaką się poruszasz.

A to dopiero początek.

 

 


 

 

Plug&Play

prosta instalacja i szybki start

 


Bezprzewodowy

bez kabli i kucia ścian


Najmniejsze

tego typu urządzenia na świecie

 

 


 

 

 

Polecane produkty