Promocja w sklepie elemix

Dla zamówień zestawów promocyjnych odkurzaczy centralnych 

od kwoty 3 tysiące złotych

Montaż i dowóz
jednostki centralnej
do 120 km w cenie zakupu*

*tylko dla klientów indywidualnych

zapraszamy na zakupy !

Panel Klienta

Wyszukaj

  1.  Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest określenie prądu rozruchowego urządzenia które ma być docelowo zasilane z agregatu - informacje takie można znaleźć w dokumentacji technicznej urządzenia.
  2. Najlepsza i niezawodna metoda polega na wykonaniu pomiaru elektrycznego z użyciem miernika cęgowego. Pomiar ten wykonuje się przy załączonych wszystkich odbiornikach, najlepiej w momencie rozruchu. Osoba wykonująca pomiar musi posiadać odpowiednie uprawnienia elektryczne. Może być to nasz przedstawiciel, który w trakcie wizyty na obiekcie pomoże fachowo dobrać agregat
 
Jeśli żaden z w/w sposobów doboru Agregatu nie jest wykonalny, to można stosować niżej wymienione schematy - należy jednak pamięstać, iż te schematy nie zawsze muszą się sprawdzać - na rynku istnieje tak wiele różnych urządzeń elektryczny, iż nie możliwe jest w jakikolwiek sposób je zunifikować pod kątem zapotrzebowanai na energię elektryczną.
 
  • Odbiorniki rezystancyjne (czajniki, żarówki, grzejniki) - moc agregatu przynajmniej 120% mocy urządzenia
  • Odbiorniki elektroniczne (komputery, telewizory, RTV) - moc agregatu przynajmniej 120% mocy urządzenia
  • Elektronarzędzia (wiertarki,szlifierki, przecinarki, odkurzacze) - moc agregatu przynajmniej 120% mocy urządzenia
  • Spawarki -moc agregatu przynajmniej 150%
  • UPS'y - moc agregatu przynajmniej 170% urządzenia
  • Silniki elektryczne połączone w gwiazdę (betoniarki,mieszalniki, pompy, hydrofory) - moc agregatu przynajmniej 300% mocy urządzenia.
  • Silniki elektryczne połączone w trójkąt (bardzo cięzki rozruch, np. starsze rocznikowo betoniarki, mieszalniki, pompy, hydrofory) - moc agregatu przynajmniej 900% mocy urządzenia